ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ

Автор(и): Гарига-Грихно М. М.

Гарига-Грихно М. М.,

провідний фахівець з організації наукової роботи
відділу забезпечення діяльності центру Чернігівського
науково-дослідного експертно-криміналістичного
центру МВС України, м. Чернігів, Україна

ORCID: 0000-0003-2397-6383

Мова: українська

Науковий вісник Сіверщини. Серія: Право: 2019. № 3 (8): 7-15

Анотація:

У статті зазначено, що метою використання відеоматеріалів та інших мультимедійних засобів є ліквідація прогалин у наочності викладання. Мультимедійні засоби навчання є універсальними, оскільки можуть бути використані на різних етапах уроку: під час мотивації як постановка проблеми перед вивченням нового матеріалу; під час пояснення нового матеріалу як ілюстрації; під час закріплення й узагальнення знань; для контролю знань.

Вказано, що використання на заняттях комп’ютерів має свої плюси і мінуси. Розглянуто переваги використання комп’ютерних технологій і недоліки використання комп’ютерних технологій.

Ключові слова: технологія, технології навчання, мультимедіа, технічні засоби навчання.

1. Пєхота О. М. Освітні технології. Київ, 2003. 225 с.
  2. Давиденко А. А. Роль інформаційно-комунікативних технологій у навчанні і розвитку підростаючого покоління. Комп’ютер у школі та сім’ї. № 1. С. 10–15.
  3. Сікорський П. І. Комп’ютерні технології навчання. Педагогіка і психологія. № 4. С. 28–31.
  4. Баханов К. О. Що таке технологія навчання? Шлях освіти. № 3. С. 21–26.
  5. Губська О. В. Поняття «технології» навчання. URL: http ://olga.ucoz.ua/publ/innovacijni_tekhnologiji/ponjattja_tekhnologiji_navchannja/2–1–0–8 (дата звернення: 02.10.2014).
  6. Тарасенко О. Роздуми про нагальність застосування інноваційно-інформаційних технологій в освіті. Історія України. № 39. С. 5–10.
  7. Пищик О. В. Інформаційно-комунікативні технології та сучасний урок. Хімія. № 22. С. 3–7.
  8. Громовий В. В. Як навчати дітей, які сидять спиною до вчителя? Завуч. № 25. С. 19–21.

People, who choose to purchase essay online, think about this alternative only because they have to perform their homework cheap essay writing service at home.